Haber

2022’de Büyükşehir Meclisi’nde 289 karar alındı

Muğla Büyükşehir Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısı Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirildi. Aralık ayı meclis toplantısında 23 madde görüşüldü. 23 maddeden 21’i oybirliğiyle, 2’si oy çokluğuyla kabul edildi.

Muğla’nın 13 ilçesinden 68 meclis üyesinden oluşan Muğla Büyükşehir Belediye Meclisi, 2022’de 289 karar aldı. Muğla için ortak akılla hizmet üreten Büyükşehir Belediye Meclisi, 289 kararın 272’sini oybirliğiyle alarak yüzde 94,1 oy birliği oranına ulaştı. . 17 kararın tamamı oy çokluğu ile alındı.

Başkan Gürün; “Ortak akıl, karşılıklı diyalog ve iş birliği ile Muğla için hizmet üretiyoruz”

Muğla için sevgi, hoşgörü ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla çalıştıklarını söyleyen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, değerli Büyükşehir Belediyesi meclis üyeleri ile karşılıklı diyalog, inanç, iş birliği ve uyum içinde kent için ortak kararlar aldıklarını belirtti. içinde yaşayıp meclis üyelerine teşekkür etti.

Başkan Gürün; “Muğla turizmiyle, tarımıyla, kültürüyle ve birçok maliyetiyle ülkemizin ve dünyanın en beğenilen şehirlerinden biri. Altyapıdan üstyapıya, tarımdan çevreden sağlığa, sağlıktan hizmete kadar yaşadığımız şehir için var gücümüzle çalışıyoruz. kültür sanata ulaşım Şehrimiz için, Büyükşehir Meclisimizin değerli üyelerinin fikirleri, karşılıklı diyalog, inanç “2022 yılında Büyükşehir meclisimizde aldığımız kararların yüzde 94’ünü oybirliği ile almış bulunuyoruz. Bir kez daha teşekkür ediyorum. Muğla’mız için değerli fikirleriyle meclisimize katılan ve vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmek için bizimle birlikte çalışan tüm meclis üyelerimizi tekrardan kutluyorum” dedi. – MUĞLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu