Haber

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Fen İşleri Müdürlüğü’nün çalışmalarını inceledi

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü çalışmaları yerinde inceledi.

Kılıç, Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşletmesi (SASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmaların tamamlandığı noktalarda Bafra Belediyesi Fen İşleri ekiplerince yürütülen kaldırım ve beton yol çalışmalarını yerinde inceledi ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Sezonun prestijiyle birlikte ekiplerin ilçenin her noktasında çalışmalarına hız verdiğini belirten Kılıç, “Şehitliğimizi düzenleme çalışmalarımız devam ediyor. Bu alandaki çalışmalarımız da kısa süre içerisinde tamamlanacak.” söz konusu.

Aynı zamanda Kılıç, SASKİ ile uyum içinde ilerleyen son 50 yılın en kapsamlı altyapı çalışmalarının tamamlandığı cadde ve sokaklarda asfalt ve beton yol çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

Bugüne kadar İshaklı Mahallesi, Değirmen Caddesi, Kemalpaşa Mahallesi, Lise Caddesi, Eski Şube Caddesi, Ziyaettin Caddesi, Şehit Hüseyin Var Caddesi, Gazi Ünsal Ertekin Caddesi, Necati Bora Caddesi ve Kahramanlar olmak üzere 20 bin metrekare parke yol yapıldı. 2 Sokak Aynı zamanda Kemalpaşa Mahallesi Kahramanlar 1, 2, 3, 4, 5 ve 6 sokak, Medina Sokak, Miralay Sokak, Yücel Sokak, Yücel Sokak, Hakim Sokak, Sistemli Sokak’ta da parke yol çalışmalarımızı tamamlayacağız. , Nizamlı Geçidi, Şehit Erhan Özdaş sokaklarında “Osman Paşa Mahallemizde Hendekli Sokakta beton yol çalışmalarımız devam ediyor. Keyifli rezidansımızı yorulmadan çok daha keyifli yerlere taşımak için yoğun çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu