Haber

Elazığ Sosyal Yardım SK devam edecek

Elazığ Sosyal Yardımlaşma SK, Kahramanmaraş merkezli yaşadığı sarsıntının ardından ligden çekilme hakkı tanınmasına rağmen sporcularının istekleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürme kararı aldı.

Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinin ardından afet bölgesindeki kulüplere olan haklarınızın gizli kalacağını ve önümüzdeki dönemde bulunduğunuz ligden devam edebileceğinizi söyleyen Türkiye Hentbol Federasyonu, kulüplerin kararını bekliyor. Türkiye Kadınlar Hentbol 1. Ligi A Grubu’nda küme düşme potasında yer alan Oğuzeli Halk Eğitim Merkezi ligden çekilme kararı alırken, zirve mücadelesi veren Elazığ Sosyal Yardım SK, mali zorluklara rağmen mücadelesine devam edecek. imkansızlıkları sporcularının istekleri doğrultusunda gerçekleştirmektedir.

Konuyla ilgili açıklama yapan Elazığ Sosyal Yardım SK Baş Antrenörü İsmail Bayraktar, “Çok şükür kızlarımızın ve ailelerinin karamsarlığı yok. Devam edersek daha keyifli olur diyor. Olursa gerçek olur diye düşündüm.” sırf onların memnuniyeti için liglere devam ediyoruz.Bu tarafta da federasyonumuza talebimizi ileteceğiz.Sporcularımızın spor salonlarında olması onlar için daha iyi olacaktır.Bu süreçte işadamlarımız ve şehrin büyükleri destek verecektir. Bu çocukları maddi ve manevi olarak, “Onların yeniden hayata dönmeleri değerlidir. Tüm Elazığ çocuklarımızın yanında olsun istiyoruz” dedi. – ELAZIĞ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu