Haber

Fenerbahçe’nin yıldızı Valencia’dan yeni sözleşme sorusuna yanıt: Umarım anlaşmaya varırız

UEFA Avrupa Ligi son 16 turunda Fenerbahçe, yarın İspanya’da Sevilla ile karşılaşacak. Basın toplantısında açıklamalarda bulunan sarı lacivertlilerin golcüsü Enner Valencia, sözleşme yenileme görüşmelerinin sürdüğünü bildirdi.

“Görüşmelerimiz devam ediyor”

Valencia yeni sözleşme hakkında “Kulüple sözleşme görüşmelerine devam ediyoruz. Umarım bir anlaşmaya varılabilir.” sözlerini kullandı.

Enner Valencia’nın açıklamaları şöyle:

“BİZ ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

Zor bir maç olacağını biliyoruz çünkü güçlü ve deneyimli bir takıma karşı oynayacağız. Kalitemizi biliyoruz, son dönemdeki oyunumuzu biliyoruz. Zor bir maç olacak ama elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

“İYİ BİR YOLDA OLDUĞUMUZU DÜŞÜNÜYORUZ”

Allaha şükür iyi vakit geçiriyoruz. Döneme başladığımızda hedefimiz çok netti, ligi kazanmak. Bu anlamda doğru yolda olduğumuzu düşünüyorum. Artık Avrupa arenasında oynayacağız. Bu oyunun ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bu farklı bir turnuva ama biz her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

“ÖĞRETMENİN GÜVENİNİ HİSSETMEK ÇOK ÖNEMLİ”

Öncelikle hocanın inancını hissetmenin çok değerli olduğunu düşünüyorum. Hocamız geldiğinden beri tüm ekibe bunu hissettirdi. Hocanın inancını hissetmesinin takım için çok değerli olduğunu düşünüyorum. Bu sayede oyuncular arasındaki rekabet artar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu