Haber

MHP’nin Seçim Beyannamesi açıklandı!

FLAŞ HABER:MHP’nin 31 Mart 2024 Yerel Yönetimler Seçimleri için hazırladığı ‘Seçim Bildirgesi’, Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz tarafından açıklandı.

Durmaz’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Bazı muhalif belediyeler de ulusal güvenliğe tehdit oluşturuyor. Milletimizin yerel ihtiyaçlarının karşılanması önemli.

Milliyetçi Hareket Partisi, ülke genelinde sağlanan siyasi istikrara yerel yönetimlerin de katılmasını şart koşuyor; Türkiye, Yüzyılı hedeflerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmanın itici gücü olarak görüyor. Merkezden yerele tek yürek olan Türkiye’nin gelecek yüzyıla damgasını vuracağına şüphe yok.

“YENİ TEHDİTLER VE TÜRKİYE’NİN HAYATTA KALMASI”

Milliyetçi Hareket Partisi olarak dikkat ettiğimiz bir diğer konu ise ailemize, toplumumuza ve geleneklerimize yönelik yürütülen yıpratma politikaları ve bizi biz yapan değerlerin ağır kuşatma altında olmasıdır.

Milliyetçi Hareket Partisi, başta aile kurumu olmak üzere milli ve manevi değerlerimizin küresel bir saldırı altında olduğuna dikkat çekerek, saldırının sadece ülkemizle ilgili olmadığını, tüm toplumları tehdit eden saldırılara dönüştüğünün altını çiziyor.

“GÜÇLÜ, ÇEVRE DOSTU ŞEHİRLER AFET VE KRİZLERE HAZIRLIKLI”

Ülkemizde iklim değişikliğinin neden olduğu sel, kuraklık gibi doğal afetlerin yanı sıra deprem riskinin de ortadan kaldırılması için kısa, orta ve uzun vadeli stratejiler ertelenemeyecek bir zorunluluktur.

Ayrıca imar ve inşaat çalışmalarının yapılması gerekirken tarihi, kültürel ve doğal zenginliklerin korunması da geçmişin bugüne ve geleceğe taşınması açısından kritik önem taşıyor.

“ÜRETKEN BELEDİYE VE DAYANIKLI ŞEHİRLER”

Belediye hizmetlerinde tam etkinlik ve verimlilik sağlayacağız. Kaynakların yerel ekonomiye kazandırılmasını ve şehrin kullanımına sunulmasını sağlayacağız.

Kentin ihtiyaçları ve yeni teknolojik gelişmeler doğrultusunda yeni sanayi bölgeleri oluşturacağız.

Depremin yaralarını saracak tek adres Cumhur İttifakıdır.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu