Yaşam

Miley Cyrus, evinin yandığının ertesi günü sete gittiğini açıkladı: Gösteri devam ediyor

Şarkıcı Miley Cyrus, sosyal medya platformu TikTok’ta yayınlanan “Eskiden Gençti” dizisinde, dizinin setinde “travmatik bir sahne” çekilirken ABD’nin Kaliforniya eyaletinin Malibu kentindeki evinin yandığını duyurdu. Güney Afrika’da “Kara Ayna”. Cyrus, bu olaydan sonra her sahneye çıkışında dizi için çektiği sahnenin sedyeye bağlandığını ve halüsinasyonlara neden olduğunu ve anksiyete atakları yaşattığını söyledi.

“Yangınlar çıktığında ‘Black Mirror’ı çekiyordum” diyen Cyrus, şunları ekledi: “Güney Afrika’da olmama rağmen çektiğimiz bölüm Malibu’daydı, dolayısıyla bu gerçek bir yolculuktu.” “Bu olaydan 2-3 yıl sonra beni sedyeye bağlayan anksiyete atakları yaşamaya başladım” dedi.

‘Ne zaman sahneye çıksam bu halüsinasyonları görüyordum’

İlk başta anksiyete ataklarının anlamsız olduğunu düşündüğünü söyleyen Cyrus, “Ne zaman sahneye çıkacak olsam bu halüsinasyonları görüyordum ve anlamsız olduklarını düşünüyordum ama sedyeye bağlıyken evim yanıyordu. kelepçeli.”

O günlerdeki psikolojik durumu sorulduğunda Cyrus, “Gösteri devam ediyor” yanıtını verdi. Cyrus, TikTok’ta paylaştığı videoda Ashley O’nun “On a Roll” adlı müzik videosunu evinin yanmasından sonraki gün çektiğini de belirtti.

Cyrus’un hikayesini anlattığı TikTok videosuna buradan ulaşabilirsiniz. (KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

haber-bala.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu