Haber

Özhaseki’den Gaziantep’e ziyaret

GAZİANTEP (İGFA) –Kahramanmaraş’ta şiddetli sarsıntıdan etkilenen ilçelerde AFAD Uyum Merkezlerinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki ve beraberindeki heyet, Nurdağı’ndaki Tek Yürek Meydanı’nı ziyaret etti.

Meydanda Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Valiliği ve diğer kurumların hizmet alanlarını inceleyen Özhaseki, hayvan hastanesini ziyaret ederek at rehabilitasyonunun yapıldığı alana uğradı.

ÖZHASEKİ: NURDAĞI VE İSLAHİYE ZARARLARIN TEDAVİSİ, İŞ TOPLAMASIYLA BİRÇOK ŞEHİR VE İLÇEYİ AŞAR

Ziyaretinin ardından Nurdağı Tek Yürek Meydanı’nda açıklama yapan Mehmet Özhaseki, depremin olduğu ilk günden itibaren AK Parti belediyelerinin tamamının teşkilatlanarak vatandaşların hizmetine sunulması için bölgeye gönderildiğini belirtti.

Özhaseki, kalıcı konut üretiminin başladığını vurguladı.

Özhaseki, “Burada deprem bölgelerine örnek olacak bir yaşam alanı oluşturuluyor” dedi. Çocuklar, gençler ve vatandaşlar burayı ziyaret ettiklerinde eskisi gibi sıradan çarşıya giriyorlar ve sıradan zamanlarda hissettikleri gibi ruhen rahatlayabilecekleri bir ortam kazanıyorlar. Mütevazı bir vatandaş olarak, Büyük Türk Milletinin mensubu olmaktan gurur duyuyorum. Dünyada böyle bir felaketten sağ çıkabilecek tek bir ulus yok. AK Parti ailesi olarak hepimiz sahadayız. Belediyelerimiz, milletvekillerimiz ve teşkilatlarımız yaraları sarma mücadelesi veriyor. Lider Fatma Şahin’e çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu