Haber

Sevgilisinin Telefonundan Gözlerini Ayıramayan Selin Ciğerci’nin O Anları Sosyal Medyanın Diline Düştü!

Geçtiğimiz aylarda Gökhan Çıra’dan boşanan Selin Ciğerci, Survivor adayı Asil Cengiz ile aşk yaşamaya başladı bildiğiniz üzere…

Geçtiğimiz gün çekilen görüntülerde sevgilisinin telefonundan gözlerini bir türlü alamayan Ciğerci, sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamadı! ?

İş İnsanı ve Sosyal Medya Fenomeni Selin Ciğerci, geçtiğimiz aylarda eşi Gökhan Çıra’dan ikinci kere boşanmıştı; hepimiz bu bahse gereğince hakimiz esasen.

Bu boşanmanın üzerinden kısa bir mühlet geçmesinin akabinde Gökhan Çıra, Spor Spikeri Sedef Bekiroğlu ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Gökhan Çıra’nın Selin Ciğerci’yi aldattığını söylemesi de büyük yankı uyandırmıştı, hatırlarsınız. “9 sene boyunca onu hiç aldatmadım. Aldattıktan sonra da ona ben seni aldattım, yarın boşanmamız gerekiyor dedim” açıklamasında bulunmuştu kendisi.

Geçmişi şöyle bir kenara bırakalım ve günümüze gelelim… Bu boşanmanın akabinde Selin Ciğerci’nin eski Survivor adayı Asil Cengiz ile aşk yaşadığını öğrenmiştik zaten.

Çift, Merve Boluğur’un düğününe el ele gelerek aşklarını cümle âleme duyurmuştu…

Hâlâ birlikte olan çiftin bir görüntüsü ortaya çıktı… Selin Ciğerci, telefonuyla ilgilenen sevgilisinin telefonundan gözlerini alamıyor. Olağan bu görüntü toplumsal medyanın lisanına düştü.

Bir sefer toplumsal medyanın lisanına düşmeyegör zaten!

twitter.com

?

twitter.com

Karda yürüyüp, izini muhakkak etmeyenlerden…

twitter.com

?

twitter.com

?

twitter.com

?

twitter.com

?

twitter.com

?

twitter.com

?

twitter.com

Siz sevgilinizin telefonuna göz yamultmalı bakıyor musunuz?

Yorumlara buyurun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu