Haber

Söke Belediyesi Güllübahçe Mahallesi’nde Temizlik Çalışmasına Başladı

Söke Belediyesi, Güllübahçe Mahallesi’nde detaylı temizlik çalışması başlattı. Söke merkez ve çevre mahallelerde eş zamanlı yürütülen temizlik çalışmasında Güllübahçe Mahallesi’nde de çalışma başlatıldı.

Güllübahçe’nin simgesi olan güllerin bakımları tamamlandıktan sonra mahalle genelinde kuru ot temizliği ve ağaçların budaması da yapılıyor. Güllübahçe Mahallesi Muhtarı Yusuf Çam, Söke Belediyesi ekiplerinin seferber olduğunu ve çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Temizlik İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün yaptığı çalışmaları yerinde inceleyen ve Mahalle Muhtarı Yusuf Çam ile ortaya çıkan Söke Belediyesi Müşaviri Yağız Pullukçu; Önder Dr. Mustafa, İberya Arıkan’ın selamlarını iletti. Mahallenin talepleri ve dertleri Muhtar Yusuf Çam’dan duyuldu.

Aydın Büyükşehir Belediyesi ile uyumlu çalışmanın son dönemde hizmetlere de yansıdığını gözlemlediklerini ve bu durumun kendilerini çok mutlu ettiğini belirten Muhtar Yusuf Çam; Önder Dr. Mustafa, aktardıkları konulara anında çözüm üretme çabası içinde İberya Arıkan’a teşekkür etti.

Geçtiğimiz günlerde mahallede su kesintisi gündeme gelirken, konunun ASKİ’ye iletildiği, çalışmaların hızlı bir şekilde yürütüldüğü ve en kısa sürede çözüme kavuşturulacağı dile getirildi. Muhtar Yusuf Çam da mağduriyetin giderilmesi için özveriyle çalışan Büyükşehir ekiplerine teşekkür etti. – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu