Teknoloji

Star Wars Outlaws’tan 10 Dakikalık Oynanış Videosu

Devasa Eğlenceile Lucasfilm OyunlarıGrupla iş birliği içinde geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan Star Wars oyunu, Xbox Games Showcase 2023 sırasında duyuruldu. Ve bugün Ubisoft Forward sırasında. Star Wars Outlaws’tan 10 dakikalık oynanış videosu Gördük. Bakalım yeni oyun bize nasıl bir deneyim sunacak?


İlginizi çekebilir:  Assassin’s Creed Oyunları Hakkında Son Bilgiler


Star Wars: Bölüm V – İmparatorun Dönüşü ve Star Wars: Bölüm VI – Jedi’ın Dönüşü’nün ortasında geçen Star Wars Outlaws, Kay Vess ve yol arkadaşı Nix’in özgürlük ve ona ulaşmanın bir yolunu ararken yaşadıkları maceraları anlatacak. yeni bir hayata başlamak.

20242018 yılında PC (Ubisoft Connect), PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkacak olan ilk açık dünya Star Wars oyunu için on bir dakikaya yakın oynanış gösterimi yapıldı.

Star Wars Outlaws’tan 10 Dakikalık Oynanış Videosu

Videonun başında paralı askerin bulunduğu hangardan kurtulmaya çalışıyoruz. Bu kısımda oyunun zımni mekaniklerine ek olarak asistanımız Nix de işimizi oldukça kolaylaştırıyor. Ancak olaylar kısa sürede tersine döner ve aksiyon dolu çatışmalar ve kovalamacalarla başlar. Yolculuk sırasında ateş edebildiğimiz gibi, nişan alma süresini yavaşlatmak da mümkün.

İlerleyen bölümlerde Danka isimli bir karakterle tanışıyoruz. O bir bilgi toplayıcı ve aynı zamanda İmparatorluk. Rüşvet verip vermemek karakterimize bağlıdır. Kay ikincisini yapar ve sonuç olarak kovalanırız ve gemimizle kaçarız.

Videonun son bölümlerinde ise TIE Fighter gemileri sahne alırken, Akiva sistemi ve AT-ST, Imperial gemisi ve daha fazlasını gösteren montaj sekansı ile Star Wars Outlaws oynanış görüntüleri son buluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu