Ekonomi

State Street 4. çeyrek ve 2023 mali sonuçlarını açıkladı

BOSTON – Kurumsal yatırımcılara yönelik önde gelen finansal hizmetler sağlayıcısı State Street Corporation (NYSE: STT), bugün dördüncü çeyrek ve 2023 yılının tamamına ilişkin mali sonuçlarını açıkladı. Şirketin mali sonuçları Yatırımcı Çıkarları web sitesinde yayınlandı ve bugün erken saatlerde bu sonuçların yanı sıra şirketin genel görünümü ve diğer ilgili konuların tartışıldığı bir konferans görüşmesi yapıldı.

31 Aralık 2023 itibarıyla saklama ve/veya yönetim altında 41,8 milyar ABD doları ve yönetim altında 4,1 milyar ABD doları varlığa sahip olan finansal hizmetler devi, 100’den fazla coğrafi pazarda faaliyet gösteriyor ve dünya çapında yaklaşık 46.000 kişiyi istihdam ediyor. Yönetim altındaki varlıkların sayısı, State Street Global Advisors Fon Distribütörlerinin yalnızca pazarlama temsilcisi olarak hareket ettiği SPDR® çalışmaları ile ilgili yaklaşık 64 milyar dolarlık varlıkları içermektedir.

Sesli web yayını ve telefon yoluyla kamuya açık olan konferans görüşmesi sırasında şirket, mali performansı ve stratejik girişimleri hakkında bilgi verdi. İlgili taraflar, yaklaşık bir ay boyunca şirketin Yatırımcı İlişkileri web sitesinde yayınlanacak olan çağrıya katılmaya veya tekrarını dinlemeye davet ediliyor.

State Street Corporation, yatırım hizmetleri, yatırım yönetimi ve yatırım araştırması ve ticareti de dahil olmak üzere bir dizi hizmet sunarak küresel finans piyasasında değerli bir rol oynamaktadır.

Bildirilen bilgiler State Street Corporation tarafından yayınlanan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu