Yaşam

Demet Akalın’ın Müge Anlı’nın programında Nazmiye hakkındaki yorumu tartışma yarattı!

Geçtiğimiz günlerde Müge Anlı ve Tatlı Sert programında işlenen Nevrigül Alan cinayeti tüm Türkiye’nin merak ettiği konuların başında geliyor. Programda cinayetin yanı sıra merhumun ablası Nazmiye Alan’ın eylemleri ve çelişkili konuşmaları da gündem oluyor. Bu tür olaylara yorum yapmakta acele eden Demet Akalın, Nazmiye hakkında ilginç bir yorum yapınca neler yaşandı?

İşte detaylar ?

Bildiğiniz gibi Bursa’nın Gemlik ilçesinde kaybolan ve 46 gündür kendisinden haber alınamayan evli iki çocuk annesi Nevrigül Alan’ın cinayeti, son dönemde Müge Anlı’nın programında işleniyor ve gündemde kalıyor.

Programda, cinayetin yanı sıra merhumun Nevrigül Alan’ın kardeşi olması ve Nazmiye Alan’ın tuhaf hareketleri, şüpheli sözleri ve güvenliğe mesaj atması büyük olaya dönüştü.

Hal böyle olunca baş şüpheli Nazmiye Alan, sıra dışı davranışlarıyla tüm Türkiye’nin gündemine oturdu.

Bu tür olaylara yorum yapmadan geçemeyeceğini bildiğimiz Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde Nazmiye hakkında herkesi şok edecek beklenmedik bir yorum yaptı.

Demet Akalın, Nazmiye hakkında yapılan “Çok güzel kız” yorumlarına ilişkin, “Ona Dünya Güzeli demeyin! Dişini bile fırçalamadı!” yorumunu yaptı.

Demet Akalın’ın bu yorumu herkesi ikiye böldü. Onu haklı bulanlar da oldu, tepki gösterenler de.

İşte Demet Akalın’ın Nazmiye yorumuna gelen tepkilerden bazıları ?

Demet Akalın’ın ilginç Nazmiye yorumu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu