Yaşam

Milyoner’de duygusal anlar! Elini kaybeden yarışmacının babasıyla yaşadığı diyalog Kenan İmirzalıoğlu’nu ağlattı

Kim Milyoner Olmak İster’in final sorusuna kalan Rabia Birsen Göğercin, 1 milyon liralık soruyu doğru cevaplayarak büyük ödülün sahibi oldu. Sunucu, esnaf olan babasına yardım ederken eli kıyma makinesine kapılıp kesilen ve biyonik kol kullanmaya başlayan Göğercin’in, geçen yıl babasıyla ilgili anlattıklarını anlattı. Kenan imirzalıoğluOna zor anlar yaşattı.

“BABAM BİYONİK KOLU İSTEDİ, PAHALI OLDUĞUNDAN BEN İSTEMEDİM”

Bir yıl önce kolunu kıyma makinesinde kaybettiğini söyleyen Göğercin, İmirzalıoğlu’na, “Biyonik kol sahibi olmaya nasıl karar verdiniz?” Şöyle konuştu: “Bu olduğu andan itibaren babam bu kolu her zaman yaptıracağını söyledi. Açıkçası ben istemedim. Bir elim daha olsun, duruma alışayım diye düşündüm. Üstelik her şey çok yeniydi. Benim için cihazı kabul edip edemeyeceğimi bilmiyordum. Maliyeti biraz yüksek.” . Ne olursa olsun yük olmak istemedim babam… Babam bu konuda ısrar etmedi ve doğrudan ‘Ben alacağım’ dedi. Babamla her konuşmaya gittiğimde ‘Hayır, o kol alınacak’ diyordu. El geldi ve toplanacağı gün babamla tekrar konuşmayı denedim. En sonunda babama ‘Almayalım’ dedim. ‘Peki ya kızım, neden, neden, neden?’ dedi. “Tekrar tekrar sordu ve ‘Eğer o kolu almazsan, satın alma, o parayı çöpe atarım, yoksa satın alırsın ve asla giymezsin’ dedi.”

“ACIYI KONTROL ETMİYORUM, BABAMIN ACILARINDA GÖRÜYORUM”

“İyi ki almışız, çünkü babam mutlu. Kolumu görünce seviniyor. Biyonik kolumla hep el sıkışıyor. Ne zaman elini öpmek istesem o da bu eli uzatıyor. O da gördüğünde” kolunu kullanarak bana el sallıyor. Memnun olduk, Allah hepimizi mutlu etsin. Baba olmadığım için anlayamıyorum ama acıyı elimde değil babamın acısında gördüm. Beni üzen ellerimin olmaması değil babamın üzüntüsüydü. Çünkü her şeye alışabilirdim. Her şeyi açıklayabiliriz. İyi ve kötü şeyler başımıza gelebilir. Sonuçta hayattayız ve şükretmeliyiz. Nefes almanın kıymetini bilmeli.Bazen sevdiklerinizin acısı çok acıdır. “Nefes bile alamıyor.”

KENAN İMİRZALIOĞLU GÖZYAŞLARINA BAĞILDI

Kenan İmirzalıoğlu gözyaşlarını tutamayarak, “Sen onun tek kızısın. Babam seni ne olursa olsun öldürür mü? Baba-kız sohbetinle bizi duygulandırdın. Sen ona yardıma gittiğin için baban çok üzüldü” dedi. Ünlü isim daha sonra genç yarışmacıya sarılarak, “Rabia sen nasıl bir insan oldun?” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu